Kancelaria Radców Prawnych BDKW z siedzibą w Krakowie (ul. Wróblewskiego 2/4) zatrudni aplikanta radcowskiego w wymiarze całego etatu.

31.10.2016

Wymagania:

  1. aplikant aplikacji radcowskiej,
  2. komunikatywność, kreatywność,
  3. dyspozycyjność,
  4. zaangażowanie oraz wysoki poziom umiejętność realizacji zamierzeń zawodowych w pracy zespołowej,
  5. umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  6. umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  7. sumienność, dokładność, rzetelność.

Dodatkowo mile widziane prawo jazdy kategorii B.

 Obowiązki:

  1. przygotowywanie pism procesowych i opinii prawnych,
  2. udzielanie kompleksowego doradztwa prawnego klientom Kancelarii,
  3. reprezentowanie klientów Kancelarii przed sądami na zasadzie zastępstwa procesowego oraz urzędami,
  4. prowadzenie negocjacji.

 Oferujemy:

  1. wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,
  2. możliwość rozwoju zawodowego, w tym szerokie spektrum prowadzonych spraw,
  3. bezpośredni udział w procesach i budowaniu strategii procesowych, udział w negocjacjach,
  4. ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (możliwość realizacji interesujących i złożonych projektów)
  5. możliwość pracy w zgranym zespole i rozwojowej Kancelarii,
  6. ścieżkę rozwoju w obszarze doradztwa korporacyjnego i możliwość uzyskania specjalizacji w wybranych obszarach prawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail Kancelarii:  biurobdkw@gmail.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.