Kancelaria Radców Prawnych Barta & Kaliński spółka jawna poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Prawnik/Aplikant

01.04.2016

Kancelaria Radców Prawnych Barta & Kaliński spółka jawna

poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Prawnik / Aplikant

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i weryfikowanie projektów umów oraz udział w negocjacjach,
    ze szczególnym uwzględnieniem umów dotyczących projektów IT, ICT & TMT
  • przygotowywanie projektów informacji i opinii prawnych
  • sporządzanie projektów pism procesowych oraz zastępstwo w postępowaniach sądowych lub arbitrażowych

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka (preferowany II i III rok aplikacji)
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych
  • doświadczenie w obsłudze kontraktów lub projektów IT, ICT & TMT (usługi IT, kontrakty licencyjne, wdrożenia systemów informatycznych, e-commerce itp.)
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz procedury cywilnej, prawa autorskiego, przepisów dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną oraz regulacji dotyczących ochrony danych osobowych
  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzanych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata (umowa o pracę, umowa
    o świadczenie usług)
  • udział w ciekawych projektach realizowanych przez Kancelarię
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnej organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@bartakalinski.pl

Prosimy o dopisanie w treści zgłoszenia następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"