Kancelaria Prawnicza Bird&Bird Maciej Gawroński sp.k szuka osoby na stanowisko Junior Associate w Dziale Dispute Resolution

26.01.2016

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • ukończonych studiów prawniczych, preferowani aplikanci 1 roku.
  • znajomości prawa procesowego
  • znajomości przepisów prawa cywilnego
  • minimum 1 roku doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej
  • doświadczenia w pisaniu pism procesowych
  • dbałości o szczegóły, pracowitości, rzetelności i sumienności
  • inicjatywy i umiejętności samodzielnego myślenia
  • kreatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej
  • praktyka sądowa mile widziana

Opis stanowiska:

  • merytoryczne wsparcie pracy działu dispute resolution
  • przygotowanie pism procesowych oraz innych dokumentów
  • pomoc przy pisaniu artykułów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • wysokie standardy pracy
  • pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji - CV i listu motywacyjnego w języku angielskim i polskim, w terminie do 25 lutego br., z dopiskiem „Junior Associate /Dział Procesowy" na adres: wawrecruitment@twobirds.com

Pobierz załączniki

Junior Associate - Dispute Resolution January 2016 OGŁOSZENIE.pdf