Kancelaria prawna poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Aplikant radcowski / Radca prawny

20.05.2021

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska

Kancelaria prawna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze korporacji międzynarodowych działających w Polsce poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Aplikant radcowski / Radca prawny

Miejsce pracy: Kraków Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

Poszukiwana jest osoba, która ukończyła studia prawnicze i uzyskała tytuł radcy prawnego lub jest w trakcie aplikacji radcowskiej, celem podjęcia współpracy z kancelarią na stanowisku aplikanta radcowskiego lub radcy prawnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Obowiązku przypisane do stanowiska:

  • sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych, dokumentów korporacyjnych
  • prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych,
  • analizy prawne, sporządzanie opinii prawnych,
  • bieżące doradztwo prawne dla klientów kancelarii,
  • wsparcie pozostałych prawników kancelarii w prowadzonych projektach.

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze i zdany egzaminradcowski lub aplikacja radcowska w trakcie,
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • biegła znajomość narzędzi pracy prawnika, w tym systemów IT związanych z prawem lub procedurami,
  • dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego, w tym procedury cywilnej,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i w młodym, dynamicznym zespole
  • współpracę w rozwijających projektach dających możliwość podnoszenia kompetencji
  • udział w obsłudze przedsięwzięć prowadzonej w języku angielskim lub włoskim
  • wdrożenie w struktury i zasady funkcjonowania kancelarii prawnej

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kuczekmaruta.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”