Kancelaria Prawna ogłasza nabór na stanowisko aplikanta.

07.04.2017

LKP Lemańska Kancelaria Prawna radca prawny Joanna Lemańska ogłasza nabór na stanowisko aplikanta.

Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie pism procesowych
  • Sporządzanie projektów opinii prawnych
  • Sporządzanie i opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych
  • Udzielenie porad, wyjaśnień i konsultacji Klientom/ Dyżur w siedzibie Klienta

Wymagania

  • Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Aplikant I lub II roku
  • Doświadczenie w pracy kancelarii lub wewnętrznym biurze prawnym z zakresu prawa administracyjnego, w tym prawa inwestycyjnego i ochrony środowiska, postępowań administracyjnych i sądowo – administracyjnych oraz prawa i postępowania cywilnego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność formułowania pism procesowych
  • Doskonała znajomość języka prawniczego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych z klientami, współpracownikami i przełożonymi
  • Zdolność do działania pod presją czasu
  • Motywacja do samodzielnego pozyskiwania wiedzy
  • Doświadczenie w kontaktach z organami administracji publicznej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Przejrzysty system i warunki ocen

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

sekretariat@kancelaria-lemanska.pl

Jednocześnie zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

 Prosimy o opatrzenie dokumentów aplikacyjnych klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)