Kancelaria Prawna Jacek Bajorek poszukuje aplikanta radcowskiego I roku na stanowisko Asystenta Radcy Prawnego

22.12.2016

Kancelaria Prawna Jacek Bajorek

przy ul. Litewskiej 26/37, 30-014 Kraków

poszukuje:

Aplikanta radcowskiego I roku na stanowisko Asystenta Radcy Prawnego

Zakres obowiązków:

  •  obsługa prawna klientów Kancelarii
  •  przygotowywanie i weryfikowanie pism procesowych, umów i dokumentów prawnych
  •  zastępstwo procesowe
  •  stały kontakt z klientami

Wskazania:

  •  wpis na listę aplikantów radcowskich I roku
  •  bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa i postępowania cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego
  •  znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego w mowie i piśmie
  •  prawo jazdy kat. „B"
  •  wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  elastyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:

  •  umowa o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV oraz listu motywacyjnego na adres email: pjanoszek@radca.com.pl do dnia 15 stycznia 2017 roku. Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.