Kancelaria poszukuje prawnika w Zespole Nieruchomości

23.02.2024

KNP Kamiński radcowie prawni i adwokaci sp.p.

W związku z rozwojem naszej kancelarii poszukujemy:

Prawnika w Zespole Nieruchomości

lokalizacja: Kraków

praca stacjonarna, kontrakt B2B, pełny etat, praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

  • analiza stanu prawnego nieruchomości oraz udział w przygotowywaniu raportów due diligence w języku polskim i angielskim
  • sporządzanie projektów umów oraz innych dokumentów związanych z nieruchomościami
  • weryfikacja dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym
  • przeprowadzanie analizy zagadnień prawnych
  • zapewnienie wsparcia dla zespołu

Nasze wymagania:

  • ukończone studia prawnicze
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość prawa cywilnego, prawa nieruchomości oraz prawa handlowego (weryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
  • rzetelność i dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość MS Office

To oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy B2B
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, w zespole doświadczonych profesjonalistów
  • realizacja ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki od doświadczonych radców prawnych i adwokatów
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz pakietu Medicover
  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: dzielinska@knpk.eu.

KNP to kancelaria prawna zapewniająca pełną obsługę prawną dla polskich i międzynarodowych klientów korporacyjnych i inwestorów, specjalizująca się w prawie gospodarczym i inwestycyjnym.

Szukamy osób, które podzielają nasze wartości: zobowiązanie do pielęgnowania zaufania naszych klientów i partnerów biznesowych, świadczenia usług najwyższej jakości oraz nieustannego dążenia do bycia lepszym, którzy szanują się i ufają sobie nawzajem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KNP Kamiński radcowie prawni i adwokaci sp.p. w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest KNP Kamiński radcowie prawni i adwokaci sp.p. z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.