Kancelaria poszukuje na stanowisko prawnika

30.07.2021

Oziemska,Tomowicz i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska w z siedzibą w Warszawie

Poszukuje osób na stanowisko: PRAWNIKA

Miejsce świadczenia usług: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Udział w zakresie bieżącej obsługi prawnej Inwestycji u Klienta w biurze Budowy w Krakowie m.in przygotowanie roszczeń, umów itp.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia prawniczego (preferowane będą osoby o statusie aplikanta adwokackiego);
  • dysponowania wiedzą z zakresu prawa kontraktów; znajomości zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego;
  • samodzielności, umiejętności pracy w zespole, entuzjazmu i pozytywnej energii,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji projektów budowlanych

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu profesjonalistów;
  • udział w interesujących i angażujących projektach, stanowiących merytoryczne wyzwania;
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji; możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą Spółką prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: kancelaria@oiwlegal.pl wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z przepisami RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.