Kancelaria poszukuje na stanowisko: Prawnik - aplikant radcowski/radca prawny

28.06.2024

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik - aplikant radcowski/radca prawny

Miejsce pracy: Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Bator to zespół kilku radców i radczyń prawnych, doradców podatkowych i prawników. Specjalizujemy się w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych z różnych dziedzin gospodarki. Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców głownie w zakresie prawa gospodarczego, prawa korporacyjnego, prawa pracy oraz w sprawach z zakresu prawa nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy aplikantów radcowskich celem nawiązania stałej współpracy.

OPIS STANOWISKA:

  • sporządzanie różnego rodzaju dokumentów, w szczególności pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonych projektów,
  • analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny,
  • zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych,
  • uczestnictwo w negocjacjach i spotkaniach z klientami.

WYMAGANIA:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub tytuł radcy prawnego,
  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy oraz procedury cywilnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • samodzielność, terminowość i rzetelność,
  • skrupulatne wykonywanie powierzanych zadań,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne w realizacji zadań,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • miejsce pracy w centrum Krakowa (z parkingiem).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV na adres rekrutacja@kancelariabator.pl w terminie do 15.07.2024 r., z dopiskiem w temacie: „Rekrutacja”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bator z siedzibą w Krakowie, aleja Artura Grottgera 6, NIP: 6771856676, e-mail: biuro@kancelariabator.pl. 2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) RODO. 3. Zgoda jest w pełni dobrowolna i można ją cofnąć w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. 4. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego, na podstawie wyrażonej zgody. 5. Przetwarzane będą dane osobowe zamieszczone w dokumentach aplikacyjnych, w tym w szczególności: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, przebieg edukacji, historia zatrudnienia. 6. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2024 r. 7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do: wycofania zgody na przetwarzanie danych, dostępu do danych, żądania sprostowania danych, żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację, przenoszenia danych, wniesienia skargi do Prezesa UODO na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. W celu wykonania swoich praw, należy skierować żądanie pod adres e-mail wskazany w pkt. 1