Kancelaria poszukuje do pracy aplikanta/aplikantki I lub II roku

03.01.2022

Mateusz Łudzik Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, oddział w Dobczycach www.mlkrp.pl, poszukuje do pracy aplikanta/aplikantki I lub II roku aplikacji radcowskiej, absolwenta/absolwentki którzy zaczynają aplikację radcowską od stycznia 2022 r.

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie radcy prawnego w prowadzeniu bieżących spraw,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • zastępstwo procesowe w sądach oraz na dyżurach u klientów kancelarii
  • inne – w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata.

Gdzie: Praca w oddziale kancelarii w miejscowości Dobczyce, woj. małopolskie, koło Myślenic, możliwa też częściowa praca zdalna.

Forma zatrudnienia:

  • umowa zlecenie
  • własna działalność
  • umowa o pracę

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office oraz programów prawniczych Lex,
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość również innych procedur (karna, administracyjna)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od stażu i umiejętności, od 3.000,00 zł. netto przy pełnym wymiarze czasu pracy, ostateczna kwota zostanie ustalona podczas rozmowy z kandydatem w zależności od wymiaru czasu pracy i doświadczenia;
  • możliwość objęcia patronatem oraz odbycia praktyk aplikanckich;
  • narzędzia pracy – dostęp do programów prawniczych, służbowy laptop, służbowy telefon, służbowa poczta e-mail.

Dodatkowe informacje: dla kandydatów przewidziany jest miesięczny okres próbny, płatny, w wymiarze pracy ok. 20 godzin tygodniowo. Mile widziane doświadczenie w sprawach o zasiedzenie, służebności, rozgraniczenia, spadki, jednak nie jest to warunek konieczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) na adres: praca@mlkrp.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: Rekrutacja

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mateusza Łudzika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mateusz Łudzik Kancelaria Radcy Prawnego moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).”.