Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

04.11.2021

SETLA RADCOWIE PRAWNI spółka partnerska z siedzibą w Krakowie, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych poszukuje aplikanta radcowskiego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie prawa administracyjnego, gospodarczego, budowlanego i cywilnego;
  • elastyczny wymiar czasu pracy z możliwością dostosowania obowiązków zawodowych do nauki;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość objęcia patronatem.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania przy realizacji poszczególnych zadań, dyspozycyjności, samodzielności, sumienności, umiejętności pracy w zespole oraz znajomości co najmniej prawa cywilnego i procedury cywilnej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w kancelarii;
  • znajomość co najmniej jednej z wymienionych dziedzin prawa: prawo gospodarcze, budowlane, administracyjne;
  • doświadczenie w reprezentacji klientów w postepowaniach sądowych.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych Kancelarii;
  • sporządzanie i opiniowanie dokumentów, w szczególności umów, pism procesowych, wniosków;
  • sporządzanie opinii prawnych;
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postepowaniach sądowych;
  • wsparcie członków zespołu Kancelarii w prowadzonych projektach.

CV wraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji prosimy przesyłać na adres: sekretariat@skancelaria.pl w tytule wiadomości wpisując „REKRUTACJA”.

W zgłoszeniu prosimy o wskazanie preferowanego rodzaju współpracy oraz proponowanej stawki wynagrodzenia.

Osoby, których zgłoszenia zostaną pozytywnie rozpatrzone powiadomimy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.