Kancelaria poszukuje aplikanta I /II roku aplikacji

11.02.2022

Kancelaria Adwokacka Sawicki i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie poszukuje aplikanta I albo II roku aplikacji adwokackiej/radcowskiej.

SZUKAMY DO ZESPOŁU OSOBY, KTÓRA:

  • posiada status aplikanta adwokackiego/radcowskiego I albo II roku;
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w kancelarii adwokackiej/radcowskiej przy prowadzeniu spraw karnych;
  • biegle posługuje się językiem angielskim lub rosyjskim;
  • potrafi dobrze organizować sobie pracę;
  • jest odpowiedzialna, samodzielna i rzetelna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • reprezentowanie klientów Kancelarii w postępowaniach karnych przed organami ścigania i sądami powszechnymi;
  • bieżący nadzór nad przebiegiem postępowań karnych;
  • przygotowywanie dokumentów i pism procesowych w sprawach karnych;
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach;
  • koleżeńską atmosferę;
  • pracę w młodym zespole;
  • możliwość pracy zdalnej.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać do 28.02.2022 roku na adres: kancelaria@sawickiwspolnicy.pl

Administratorem danych osobowych jest adwokat Piotr Sawicki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Piotr Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka”, ul. Poznańska 7 lok. 2, 00-680 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych na podstawie dobrowolnie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia 2016/679 (RODO). Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: kancelaria@sawickiwspolnicy.pl.

Informujemy, że po zapoznaniu się ze zgłoszeniami skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.