Kancelaria DLA PIPER poszukuje aplikanta na płatny staż do działu postępowań sądowych i arbitrażowych

06.12.2016

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie prawników w sporządzaniu opinii prawnych, wniosków i pism procesowych;
  • Analiza zagadnień prawnych w ramach realizowanych projektów - zagadnień procesowych oraz prawa materialnego, w tym prawa cywilnego, gospodarczego, budowlanego, ubezpieczeniowego, karnego gospodarczego, karnego skarbowego, zamówień publicznych i innych;
  • Kontakt z urzędami;
  • Administracyjne wsparcie projektów.

Wymagania:

  • Status aplikanta/ki;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności analityczne;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, kreatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Płatny staż w Dziale Postępowań Sądowych i Arbitrażowych;
  • Praca w zespole doświadczonych prawników;
  • Profesjonalne środowisko pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w kancelarii o globalnej strukturze.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: praktyki@dlapiper.com, wpisując w tytule maila staż_litigation.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji.