Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Asystent prawny

22.06.2016

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Asystent prawny

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Absolwent studiów prawniczych,
  • Mile widziani aplikanci I roku,
  • Znajomość prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego, pracy, procedury cywilnej, prawa własności intelektualnej (prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego), prawa zamówień publicznych,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie umożliwiającym samodzielne tworzenie dokumentów prawnych),
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnej interpretacji przepisów prawnych, analizowania dokumentów pod kątem obowiązujących przepisów prawa,
  • Sumienność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Systematyczność w pracy w tym ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  • Wysoka kultura osobista,

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów prawnych, modyfikacja i weryfikacja umów, m.in. umów kontrahentami, przygotowywanie wzorów dokumentów prawnych,
  • Przygotowywanie pism procesowych, nadzór nad postępowaniami egzekucyjnymi,
  • Archiwizacja dokumentów formalno-prawnych,
  • Udzielanie bieżących konsultacji prawnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@inig.pl do dnia 30 czerwca 2016 r.