Grupa TAURON Kopalnia Wapienia „Czatkowice” - poszukuje prawnika

23.08.2021

Grupa TAURON Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o.

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu. Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. Pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie Pracowników. To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami

Kopalnia Wapienia "Czatkowice" sp. z o.o. to odkrywkowy zakład górniczy, eksploatujący wysokiej jakości złoża wapieni karbońskich, położony w odległości 28 km od Krakowa i 54 km od Katowic, w gminie Krzeszowice. Od listopada 2010 roku Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. Zgodnie z założeniami właścicieli kopalnia w Czatkowicach stała się strategiczną bazą surowców w zakresie sorbentów wapiennych, wykorzystywanych w procesie odsiarczania spalin. W ciągu wielu lat swojej działalności zakład istotnie zmienił swoją rynkową orientację, przekształcając się w wiodącego producenta sorbentów w Polsce.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista - Prawnik (Krzeszowice)

Miejsce pracy: Krzeszowice

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie wyjaśnień w zakresie stosowania prawa.
  • Obsługa korporacyjna organów spółki tj. Zarządu i Rady Nadzorczej.
  • Analiza przepisów prawnych i raportowanie zmian legislacyjnych.
  • Opracowywanie niezbędnych dokumentów i dokonywanie wpisów do rejestru sądowego w zakresie wymaganym przepisami prawa.
  • Przygotowanie projektów Zarządzeń, Poleceń służbowych i Pism okólnych.
  • Analiza umów i dokumentacji przetargowej w ramach PZP.
  • Przygotowywanie projektów pism w postępowaniach administracyjnych.
  • Analiza projektów regulacji wewnętrznych.

Wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze – tytuł magistra prawa/ Aplikant radcowski.
  • Posiadana wiedza praktyczna z zakresu obsługi korporacyjnej organów spółki kapitałowej, prawa pracy, zamówień publicznych, umów, prawa gospodarczego.
  • Solidność, nastawienie na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialność i kreatywne podejście do problemów, zaangażowanie i umiejętności interpersonalne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office oraz systemu Lex, Legalis.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na pełny etat (okres ok 2 lat) w firmie  o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, pakietu socjalnego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Oferty zawierające życiorys zawodowy, preferencje finansowe wraz z klauzulami prosimy przekazać do Biura Polityki Personalnej Kopalni Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o. w terminie do 06.09.2021 r.

Prosimy o zapoznanie się i dodanie poniższych klauzul:

Zgoda na przetwarzanie danych na potrzeby bieżącej rekrutacji

Oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną pod linkiem: https://www.czatkowice.pl/kontakt/klauzula-informacyjna-rekrutacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kopalnię Wapienia „Czatkowice” sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w tym w CV, liście motywacyjnym, formularzu rekrutacyjnym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. moje zdjęcie, adres zamieszkania, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane osobowe o Tobie, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz nie podawaj podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego. Podanie dodatkowych danych osobowych o Tobie oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, aczkolwiek zalecane do oceny i weryfikacji Twojego przygotowania, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, tak aby Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o. o. mogła wybrać odpowiednią osobę na dane stanowisko lub pozycję oraz sprawdzić Twój potencjał zawodowy, umiejętności
i zdolności. Twoja zgoda nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji oraz możesz ją cofnąć w dowolnym momencie.

Zgoda na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie następujących moich danych osobowych: Imię (imiona)
i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz dane znajdujące się w życiorysie (CV) i liście motywacyjnym oraz udostępnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej bądź w związku z przeprowadzeniem testów kwalifikacyjnych lub sprawdzających, w celu związanym z prowadzeniem ewentualnych przyszłych postępowań dotyczących rekrutacji na to stanowisko bądź inne podobne stanowiska
w Spółkach  Grupy TAURON przez okres jednego roku. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można je cofnąć w każdym czasie, brak jego wyrażania uniemożliwi udział w ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

(data i podpis)