GP Kancelaria Radcowie Prawni i Adwokaci zatrudni aplikanta

09.03.2024

GP Kancelaria Radcowie Prawni i Adwokaci to profesjonalna i nowoczesna kancelaria. Nasz zespół to doświadczeni Radcowie Prawni, Adwokaci oraz Prawnicy, których cechuje duża wiedza z zakresu prawa e-commerce, administracyjnego i gospodarczego. Obsługujemy dziesiątki firm i spółek, w tym spółki notowane na GPW.

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierała zespół w realizacji zadań z zakresu prawa gospodarczego i handlowego.

Wymagania:

ü  dobra znajomość prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej;

ü  doświadczenie w przygotowywaniu umów;

ü  mile widziane doświadczenie z zakresu prawa e-commerce i RODO;

ü  dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

ü  odpowiedzialność za powierzone zadania;

ü  umiejętność pracy w zespole;

ü  umiejętność pracy pod presją czasu;

ü  komunikatywność, otwartość i gotowość do bezpośredniej pracy z klientem;

ü  status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego.

Obowiązki:

ü  tworzenie i analiza prawna umów;

ü  zakładanie spółek;

ü  wsparcie klientów w procesie negocjacji;

ü  sporządzanie opinii prawnych oraz analiz,

ü  bieżące doradztwo dla klientów Kancelarii.

Oferujemy:

ü  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i szybkości realizacji zadań;

ü  możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem;

ü  udział w ciekawych projektach i wyzwaniach;

ü  możliwość awansu i jasno określoną ścieżkę kariery;

ü  elastyczny czas pracy związany z nauką;

ü  pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się kancelarii;

ü  możliwość rozwoju w bardzo perspektywicznym obszarze;

ü  istnieje też możliwość objęcia patronatem na aplikacji.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres email rekrutacja@gpkancelaria.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z RODO).