Elevate.law - młodszy prawnik ds. handlowych

29.01.2024

Elevate.law

Młodszy prawnik ds. handlowych

Informacje o pracy

Będziesz członkiem zespołu ds. usług zarządzania kontraktami Elevate, ściśle współpracującego z wewnętrznymi działami prawnymi i ich wewnętrznymi klientami biznesowymi. Będziesz zapewniać wsparcie transakcyjne, a także uczestniczyć w projektach mających na celu poprawę infrastruktury umownej, przepływu pracy i procesów naszych klientów. Będziesz pracować samodzielnie nad przydzielonymi sprawami, ale będziesz również współpracować z innymi członkami zespołu Elevate i liniami usług Elevate, a także z wewnętrznymi zespołami klientów.

Informacje ogólne

Możesz być właściwą osobą, jeśli:

  • Lubisz pracę w dynamicznym środowisku w szybko rozwijającej się firmie na rozwijającym się rynku usług.
  • Uważasz, że usługi prawne powinny obejmować modele i procesy biznesowe w celu uzyskania wymiernych, opłacalnych wyników
  • Lubisz negocjować i sporządzać umowy
  • Lubisz pracować z międzynarodowymi firmami działającymi na różnych rynkach i w różnych branżach
  • Korzystać z narzędzi technologicznych ułatwiających pracę
  • Koncentrować się na wiedzy, a nie na zadaniach; rozumieć znaczenie gromadzenia i ponownego wykorzystywania informacji
  • Pracujesz dobrze zarówno samodzielnie, jak i w zespołach
  • Jesteś osobą, na której można polegać, jeśli chodzi o realizację zadań

Obowiązki:

  • Przeglądanie umów i negocjowanie akceptowalnych alternatyw, pracując w oparciu o szablony i narzędzia, które pomożesz stworzyć.
  • Ułatwianie eskalacji i rozwiązywania kwestii związanych z umowami.
  • Aktualizowanie lub opracowywanie szablonów, podręczników negocjacyjnych i innych narzędzi infrastruktury kontraktowej.
  • Przechwytywanie różnych informacji związanych z umowami lub sprawami, które wspierasz.
  • Uczestniczenie lub zarządzanie projektami klientów w celu poprawy wydajności kontraktowania, efektywności kosztowej i dzielenia się wiedzą.
  • Tworzenie raportów i prezentacji dla klientów i współpracowników wewnętrznych.
  • Uczestniczenie  w grupach zadaniowych, które dążą do poprawy sposobu, w jaki Elevate obsługuje swoich klientów i które umożliwiają naszemu zespołowi rozwój i wzrost.

Doświadczenie/Umiejętności/Wykształcenie:

  • 3-5 lat praktyki prawniczej z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w obsłudze transakcyjnej klientów biznesowych, w tym w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów handlowych, w tym umów NDA, MSA, SaaS i DPA.
  • Doskonałe doświadczenie w poprzednich projektach związanych z obsługą klienta
  • Udowodniona umiejętność pracy w środowisku zorientowanym na klienta i terminowość.
  • Potrafisz efektywnie pracować z domowego biura lub zdalnego środowiska pracy.

Jesteś niezawodny/a proaktywny/a, responsywny/a i zaangażowany/a w produkcję wysokiej jakości pracy.

  • Cechuje Cię elastyczność i gotowość do angażowania się w sprawy i projekty, aby lepiej służyć naszym klientom, nawet jeśli praca wykracza poza normalny zakres obowiązków.
  • Potrafisz działać niezależnie i kierować się rozsądkiem, ale także nie boisz się zadawać pytań.
  • Posiadasz doskonałe umiejętności pisania, w szczególności jasnego i zwięzłego przedstawiania złożonych pomysłów.
  • Jesteś profesjonalny w pracy werbalnej i pisemnej.
  • Cechuje Cię wysoka uczciwość i kompas etyczny.
  • Doskonałe umiejętności słuchania i komunikacji oraz umiejętność oceny sytuacji, które to umiejętności należy umieć wykorzystać w danym otoczeniu.
  • Umiejętność przyznawania się do błędów i wyciągania z nich wniosków.

Umiejętności techniczne:

  • Doświadczenie z produktami firmy Microsoft, takimi jak Excel, Word, PowerPoint, SharePoint
  • Doświadczenie z oprogramowaniem do zarządzania umowami lub narzędziami do zarządzania przepływem pracy będzie dodatkowym atutem.

Kwalifikacje: Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania zawodu w Polsce.

Języki obce:

  • Angielski C1 – praca dla klienta zagranicznego.
  • Dodatkowo język hiszpański/francuski/niemiecki na poziomie C1

Informacje o firmie

Elevate jest firmą prawniczą. Dostarczamy oprogramowanie i usługi z pogranicza biznesu i prawa. Nasi specjaliści ds. prawnych, biznesowych i technologicznych oferują praktyczne sposoby dla globalnych działów prawnych i kancelarii prawnych na poprawę wydajności, jakości i wyników biznesowych.

Do naszych ostatnich osiągnięć i wyróżnień należą:

  • Siódmy rok z rzędu, w 2022 r., Chambers & Partners uznał Elevate za Top Global Services Provider, plasując nas w Band 1 (najwyższy ranking) we wszystkich odpowiednich kategoriach (zarządzanie cyklem życia umów, usługi procesowe i elastyczny personel prawny)
  • Współlaureat nagrody Financial Times Collaborative Innovation Award 2022 za wpływ na branżę
  • Zwycięzca, Inc. 5000 najszybciej rozwijających się firm prywatnych: 2022, 2021, 2020, 2018, 2017 i 2016
  • Uznany przez ALM Intelligence za jedynego Pacesettera w kategorii Legal w raporcie Legal Operations 2021-2022 Legal Department
  • Pierwszy globalny dostawca usług prawnych niebędący własnością prawnika, który otrzymał licencję na alternatywną strukturę biznesową (ABS) na świadczenie usług prawnych w USA

Dowiedz się więcej na stronie https://elevateservices.com,

Zobacz więcej ofert pracy w https://elevateservices.com/jobs-at-elevate/

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Oferta ważna do końca marca 2024 r.

Pobierz załączniki

Młodszy prawnik ds handlowych - ofera pracy.docx