Dowództwo 2 Korpusu Polskiego zatrudni radcę prawnego

12.07.2024

Dowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu Lądowego informuje, że posiada wolne stanowisko pracy w Zespole Prawnym w Krakowie:

RADCA PRAWNY

Liczba stanowisk: 1

Wymiar etatu: 1/2

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze – 2830,00 zł (brutto) + 350 zł dodatku funkcyjnego + 10 % premii + wysługa lat liczona procentowo na podstawie przedstawionych świadectw pracy

Miejsce pracy: Kraków ul. Rakowicka 29.

Wymagania niezbędne:

  • Uprawnienia radcy prawnego

Wymagania preferowane:

  • znajomość j. angielskiego
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych,
  • biegła znajomość programów Microsoft Office, oraz programów prawniczych;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność planowania organizacji pracy własnej,
  • praca w Resorcie Obrony Narodowej,

Zakres obowiązków do wykonywania:

  • przygotowywanie projektów opinii prawnych;
  • uzgadnianie pod względem prawnym treści wewnętrznych aktów normatywnych oraz projektów umów cywilno - prawnych;
  • wykonywanie zastępstwa procesowego przed sądami i innymi organami;
  • przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń prawnych w zakresie prawa krajowego oraz międzynarodowego;
  • prowadzenie i aktualizowanie bazy dokumentów normatywnych;
  • prowadzenie ewidencji mienia zespołu prawnego, spraw sądowych;
  • udział w charakterze doradcy prawnego w treningach i ćwiczeniach dowódczo – sztabowych.

Dokumenty aplikacyjne:

  • życiorys – curriculum vitae,
  • list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie /oryginały do wglądu/,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach z zakresu posiadanego wykształcenia (oryginały do wglądu),
  • kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu),

Termin składania dokumentów aplikacyjnych – do dnia 31.07.2024 r.

Miejsce składania dokumentów:

- mailowo na adres: a.borys@ron.mil.pl

- pocztą na adres Dowództwa 2 Korpusu Polskiego – Dowództwo Komponentu Lądowego w Krakowie, ul. Rakowicka 29, 30 – 901 Kraków, lub osobiście w Kancelarii Jawnej Dowództwa 2 Korpusu Polskiego – Dowództwo Komponentu Lądowego w Krakowie ul. Rakowicka 29, 30 – 901 Kraków (bud. nr 20 pok. 20).

Dowództwo 2 Korpusu Polskiego – Dowództwo Komponentu Lądowego w Krakowie, zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Dokumenty osób, które nie zakwalifikują się do dalszego etapu rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone.

Więcej informacji dostępnych pod numerem tel. 261-133-434 lub 261–133-436