ALSEVA poszukuje kandydata na stanowisko: APLIKANT RADCOWSKI

09.03.2022

ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz ciekawe projekty.

W związku z rozwojem współpracy z wieloletnimi partnerami, a także nowymi kontraktami ALSEVA obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI

Oczekiwania:

  • Status aplikanta radcowskiego 1 lub 2 roku
  • Roczne doświadczenie w kancelarii prawnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej lub branży energetycznej

Obowiązki:

  • Działalność jako prawnik wewnętrzny w zespole pod kierownictwem radcy prawnego
  • Wsparcie pracowników firmy w negocjowaniu i zawieraniu umów handlowych
  • Wsparcie pracowników firmy w prowadzeniu postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym w branży budowlanej
  • Uczestniczenie w bieżącej obsłudze prawnej firmy w ramach działu prawnego

Oferujemy:

  • Możliwy bonus roczny, premie i system podwyżek
  • Długofalową współpracę z możliwością awansu
  • Wsparcie rozwoju i podnoszenia kompetencji (szkolenia, treningi wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do pakietu medycznego i sportowego)

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy: praca@alseva.pl