Joga na trawie w Ogrodzie Józefa Mehoffera. Kraków, 21 lipca 2012 r.

20.07.2012

21 oraz 29 lipca o godzinie 11.00 zapraszamy do secesyjnego Ogrodu przy Domu Józefa Mehoffera na bezpłatne zajęcia z jogi.

Ogród przy Domu Józefa Mehoffera jest cudowną secesyjną enklawą w centrum miasta. Nieodkryta przez niektórych, a szkoda. Można tu odpocząć napić się kawy. A przez najbliższe dwa weekendy poćwiczyć jogę pod czujnym okiem specjalisty. Śpiew ptaków i szum wiatru w tym miejscu odbiera się inaczej.

ZAJĘCIA BEZPŁATNE

Prosimy o zabranie mat do jogi, karimat ewentualnie kocy!

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Stryczniewicz (Meli Melo) - wykwalifikowana joginka, która odbyła szkolenie na instruktorkę jogi w Austrii w International Sivananda Ashram Yoga Vedanta Centre. Od tamtego czasu praktykowała i uczyła w Londynie, Montrealu i w Krakowie. Na swoich zajęciach główny nacisk kładzie na relaks oraz precyzyjne wykonywanie pozycji. Zajęcia prowadzi z uśmiechem, w przyjaznej atmosferze i z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika zajęć.

Współpraca Meli Melo

www.facebook.com/MeliMeloKrakow