Dwór w Tomaszowiach serdecznie zaprasza na Charytatywna Zabawę Andrzejkową

04.11.2011

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji "Zdrowie Dziecka" i Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie - kolebki pediatrii polskiej chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na ANDRZEJKOWĄ IMPREZĘ CHARYTATYWNĄ, która odbędzie się 25 listopada o godz. 20.00 we Dworze w Tomaszowicach.

Dobra zabawa podczas wieczoru andrzejkowego będzie połączona z gorącą prośbą o wsparcie dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

Wsparcia Szpitalowi można udzielić w niezwykle prosty sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym CEGIEŁKA na rzecz Szpitala, a jednocześnie zaproszenie na Zabawę to tylko 200 za parę. Prosimy również o rozważenie możliwości zaproszenia swoich bliskich i przyjaciół.

W programie imprezy, oprócz bardzo dobrego poczęstunku, tańców i doskonałego towarzystwa, przewidujemy również aukcję przedmiotów specjalnie na tę okazję podarowanych nam przez Przyjaciół Szpitala - Agnieszkę i Urszulę Radwańskie i znanych krakowskich artystów (m.in. wystawiających swoje prace na targach sztuki Kraków Art Expo).

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc Szpitalowi w zakupie sprzętu medycznego umożliwiającego szybkie diagnozowanie chorych dzieci – obecnie Fundacja „Zdrowie Dziecka” pozyskuje środki na zakup kolonoskopu niezbędnego w diagnostyce gastroenterologicznej.
            Będziemy
zaszczyceni jeśli przyjmą Państwo nasze zaproszenie i będziemy mogli Państwa gościć w Dworze w Tomaszowicach. Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z działalnością Szpitala św. Ludwika i FundacjiZdrowie Dzieckaoraz do spędzenia niezapomnianego wieczoru w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Fundacji Zdrowie Dziecka

Kontakt w sprawie zaproszeń:

Tomasz Stoch: fundacja@dzieciecyszpital.pl; + 48 606 83 84 37

Bartosz Wilczyński: +48 692 14 50 32

Biuro Dyrekcji Szpitala: 12 619 86 01

Bliższe informacje: www.zdrowiedziecka.org

W imieniu całej Fundacji
Zarząd Fundacji Bartosz Wilczyński, Anna Malcharek, Ziyad Raoof, Bogdan Kaleta, Piotr Staszak

Fundacja Zdrowie Dziecka dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie
ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków