Weekendowe informacje sportowe na gorąco!!!

16.05.2011

Uprzejmie informujemy, że w ramach odbywających się w Krakowie w dniu 14 maja 2011r. obchodów Święta Prawników, w celu upamiętnienia św. Ivo Helory Patrona Prawników, w siedzibie Izby odbył się  IV Turniej szachowy prawników o Puchar Dziekana Rady  Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
Do udziału w turnieju zgłosili się sędziowie, radcy prawni, adwokaci oraz pracownicy naukowi i studenci wydziałów prawa - łącznie 16 osób w tym 6 radców prawnych.
Zwycięzcą turnieju został Paweł Wąsik – student UJ, 2 miejsce zajął Józef Wąsik – SSA, 3 miejsce Wojciech Rajski – aplikant adwokacki.
Reprezentanci radców prawnych zajęli następujące miejsca: 5 – Krzysztof Jewulski r.pr., 8 – Tomasz Piłat apl. radcowski , 9 – Mariusz Stanaszek  r.pr.,
12 – Krzysztof Kohut, r.pr., 15 - Michał Włodarczyk apl. radcowski i 16 miejsce Zdzisław Hajdukiewicz r.pr. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Również w dniach 13-15 maja 2011 r. w Kielcach odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej.
W turnieju brało udział 12 drużyn z poszczególnych Izb. Zwyciężyła drużyna z Bydgoszczy, miejsce II zajęła drużyna z Warszawy a III miejsce drużyna z Kielc. Nasi reprezentanci zajęli IV miejsce, tuż za podium. Gratulujemy zaciętej walki i życzymy dalszych sukcesów sportowych.