V edycja "Szkoły IT dla prawników"

28.02.2024

Świadczenie usług prawnych w szeroko rozumianym sektorze IT wymaga nie tylko wiedzy prawniczej, lecz znajomości technologii informatycznych, telekomunikacji oraz zasad zarządzania projektami IT.

Trudno kompetentnie i rzetelnie prowadzić spór dotyczący programów komputerowych, czy opiniować projekt dotyczący #blockchain, cloud computing, Internet of Things (#IoT) lub sztucznej inteligencji bez choćby podstawowej znajomości zasad ich działania. Trudno również sprawnie współpracować z działem IT,  czy tworzyć umowy dla tego obszaru, bez znajomości podstawowych pojęć informatycznych, czy zasad zarządzania projektami IT.

W ramach tego kursu, nie uczymy prawa, lecz technologii niezbędnej do rozwijania swojej kariery w zakresie prawa IT, współpracy z firmami technologicznymi, czy wewnętrznymi działami IT.

Dla członków OIRP Kraków Uczelnia przewiduje – 10 % rabat (hasło: OIRP Kraków)

W skrócie:

• zaczynamy już 23 marca 2024 r.
  • 57 godzin wykładów i warsztatów z zakresu technologii i biznesu IT,
  • wykłady obejmują praktyczną wiedzę z zakresu technologii informatycznych, w tym programowania, sztucznej inteligencji (AI),  blockchain, smart contract, #NFT, #cloudcomputing, podpisu elektronicznego, internetu rzeczy (IoT), czy technologii kwantowych.
  • podczas warsztatów uczestnicy będą tworzyć proste programy komputerowe oraz rozwiązania sztucznej inteligencji!
  • wykłady on-line, a warsztaty stacjonarnie i to w grupach.
  • specjalny rabat dla uczestników szkoły IT na kwalifikowany podpis elektroniczny mSzafir, oferowany przez KIR S.A.

Jakość szkoły potwierdzają świetne opinie naszych absolwentów!

Więcej informacji i zapisy na https://www.kozminski.edu.pl/en/node/6935