Utworzenie XII Wydziału Cywilnego w SR Kraków-Podgórze, 1.01.2015r.

16.12.2014

Kraków, dnia 8 grudnia 2014 roku

Uprzejmie informuję, że zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 26 listopada 2014 roku (Dz. Urz. Min. Spraw, z 28.11.2014 r., poz. 170) w sprawie zniesienia i utworzenia niektórych wydziałów w sądach rejonowych oraz zmieniającym zarządzenie w sprawie utworzenia wydziałów w sądach rejonowych, z dniem 1 stycznia 2015r. zostaje utworzony w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza w Krakowie XII Wydział Cywilny, któremu powierza się rozpoznawanie spraw cywilnych z obszaru części miasta Krakowa w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Podgórze, obejmującej dzielnice pomocnicze: X, XI i XII.

Na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie został zamieszczony szczegółowy spis ulic z przyporządkowaniem ich do mającego powstać z dniem 1 stycznia 2015 roku w wyniku zmian organizacyjnych Wydziału XII Cywilnego tut. Sądu - jako załącznik do Komunikatu Prezesa tut. Sądu w sprawie podziału Wydziału Cywilnego.

Prezes Sądu Rejonowego
dla Krakowa-Podgórza w Krakowie