II Międzynarodowy Kongres Penitencjarystów - 6-8.06.2022

07.04.2022

Zakład Prawa Karnego, Kryminologii i Kryminalistyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza na:

IlI Uniwersytecką Konferencję Penitencjarystów z tematem wiodącym „Więzienna służba zdrowia” – 7–8 czerwca 2022 roku.

w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku k. Chęcin (https://www.eceg.uw.edu.pl).

Mając na uwadze zmianę terminu Komitet Organizacyjny pragnie poinformować, iż termin nadsyłania zgłoszeń udziału w ww. wydarzeniach zostaje wydłużony do 30 kwietnia 2022 roku.

Szczegóły na stronie https://kongres-penitencjarystow.ujk.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału i prosimy o rejestrację poprzez tę stronę.

Przewidziano następujące opłaty:

podstawowe:

• 490 zł. opłata podstawowa wczesna w terminie do 30 kwietnia 2022 r.
  • 440 zł. opłata późna w terminie do 31 maja 2022 r.

szczególne:

• 350 zł. opłata bez noclegów wczesna płatna w terminie do 30 kwietnia 2022 r.
  • 400 zł. opłata bez noclegów późna w terminie do 31 maja 2022 r.
  • 150 zł. opłata studencka bez noclegów, z cateringiem kawowym i z publikacją.

Wobec pozyskanego dofinansowania i wsparciu sponsorów w-w OPŁATA OBEJMUJE WSZELKIE ŚWIADCZENIA (pełne wyżywienie od obiadu w dniu 6 czerwca do obiadu w dniu 8 czerwca b.r., w tym udział w uroczystej kolacji i kolacji grill'owej, 2 noclegi oraz program turystyczny) a PP Autorom tekstów po pozytywnej recenzji zapewniamy ich bezpłatne opublikowanie w punktowanym czasopiśmie lub monografii pod redakcją (możliwość dwóch publikacji - referatów z Kongresu i z Konferencji).

Jednocześnie wszystkich Państwa, którzy swój udział zgłosili w ustalonym wcześniej terminie, informujemy, iż przesłane zgłoszenie pozostaje nadal aktualne a wniesione opłaty nie wymagając żadnych dopłat. Jednak celem ostatecznego wskazania z jakiś świadczeń chcecie Państw skorzystać proszę o dokonanie ponownego zgłoszenie poprzez w-w stronę.

Uprzejmie proszę też o przekazanie informacji o Kongresie i Konferencji wszystkim potencjalnie zainteresowanym udziałem (w tym pracownikom naukowym, doktorantom, studentom, sędziom, prokuratorom, adwokatom, radcom prawnym, funkcjonariuszom, kuratorom, pracownikom socjalnym, pedagogom, psychologom itd.), których również serdecznie zapraszam do aktywnego udziału.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji lub proszę kontaktować się z Z-cą Kierownika Organizacyjnego Konferencji Panem mgr Maciejem Długoszem, tel. 669-507-427, e-mail: maciejdlugosz0596@gmail.com.