Badminton dla członków OIRP w Krakowie

08.01.2024

Badminton dla członków OIRP w Krakowie

Informujemy, że OIRP w Krakowie kontynuowała będzie współpracę z Akademią Badmintona w zakresie prowadzenia treningów badmintona dla członków naszej Izby. Termin, miejsce i zasady odpłatności pozostają bez zmian, wciąż istnieje możliwość by dołączyć do utworzonej jesienią grupy. Doświadczeni trenerzy zadbają o to, by każdy gracz znalazł partnera do gry na swoim poziomie a jednocześnie nabył nowe umiejętności!

Przypominamy najważniejsze informacje:

Kiedy: czwartki w godz. 18.00–19.30

Gdzie: nowa hala sportowa AGH (obok basenu przy ul. Buszka, nieopodal miasteczka studenckiego AGH).

Koszt: 50 zł/osobę za trening, przy czym z uwagi na dofinansowanie ze strony OIRP Kraków koszt zajęć po stronie uczestnika wynosi 40 zł (10 zł dopłata OIRP).

Doświadczenie w grze w badmintona nie jest wymagane. Prowadzący przewidują wprowadzanie elementów gry wyczynowej, niemniej zajęcia dostosowane będą do potrzeb uczestników. Treningi nastawione są nie tylko na ruch ale także (a może przede wszystkim) integrację i dobrą zabawę.

Równolegle prowadzone będą zajęcia dla dzieci dlatego na trening można przybyć z dzieckiem. Zajęcia będą odpowiednie dla dzieci w przedziale wiekowym 6 – 15 lat. Koszt zajęć dla dzieci wynosi 45 zł (zajęcia nie podlegają dofinansowaniu ze strony Izby) przy czym pierwszy trening dla dziecka jest bezpłatny!

Obowiązują zapisy, można zapisywać się na wybrane terminy w danym miesiącu (niekoniecznie wszystkie czwartki).

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń (z góry na cały miesiąc) na adres: sport@oirp.krakow.pl w terminie nie później niż do godz. 12:00 dzień przed wybranym terminem treningu (późniejsze dołączenie będzie możliwe w razie dostępności miejsc).

W zgłoszeniu prosimy podać:

• wybrany termin w którym radca/aplikant zamierza uczestniczyć (np. 11, 18, 25 stycznia);
  • informacje o zamiarze skorzystania z treningu dla dziecka;
  • telefon kontaktowy.

Więcej informacji od Organizatora można uzyskać pod numerem telefonu: 694 133 622.

Serdecznie zapraszamy!

plakat z info o dofinansowaniu przez OIRP.png