Ankieta: "Instytucja małego świadka koronnego na gruncie obecnego Kodeksu karnego - wybrane aspekty dogmatyczne, praktyczne, socjologiczne i kulturowe"

Przekazujemy Państwu prośbę o wypełnienie ankiety:

"Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa jako student V roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, której tematem jest: "Instytucja małego świadka koronnego na gruncie obecnego Kodeksu karnego - wybrane aspekty dogmatyczne, praktyczne, socjologiczne i kulturowe".

W związku z tym, zwracam się do Pani/Pana, z uprzejmą prośbą o przesłanie radcom i radczyniom prawnym ankiety celem uzyskania opinii na powyższy temat. Niewątpliwie opinia radców i radczyń prawnych będzie miała spory wpływ merytoryczny na treść mojej przyszłej pracy magisterskiej, a także będzie cenną opinią dla polskiego prawa karnego. Link do ankiety przesyłam poniżej.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Łączę wyrazy szacunku
Artur Dubelt"