Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Symphonica 2 – Rock of Poland, Filharmonia Futura, Kino Kijów, 10.06.2019r.

Symphonica 2 – Rock of Poland, Filharmonia Futura, Kino Kijów, 10.06.2019r.

W dniu 10 czerwca 2019 r., z okazji trzydziestej rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku, odbył się w Kinie Kijów.Centrum w Krakowie koncert w wykonaniu Filharmonii Futura: Symphonica 2 – Rock of Poland. Było to wyjątkowe multimedialne widowisko muzyczne, w którym Damian Ukeje, Łukasz Łyczkowski, Martyna Pawłowska i Sylwia Lorens, z towarzyszeniem bandu i orkiestry – oraz w oprawie wprowadzającej w klimat lat minionych – przypomnieli nam muzykę kultowych polskich zespołów, którą tak rzadko można już usłyszeć w mediach komercyjnych. Usłyszeliśmy: „Kocham wolność”, „Skóra”, „Autobusy i tramwaje”, „Kocham Cię jak Irlandię”, „Taniec pingwina na szkle” i wiele innych piosenek.

Artykuły powiązaneARTYKUŁ ARCHIWALNY

"30 rocznica wyborów czerwcowych - wydarzenia"


Wkrótce przypada trzydziesta rocznica wyborów 4 czerwca 1989 roku, które stały się dla Polski nowym początkiem - szczególnie początkiem wolności i demokracji. To ważne wydarzenie chcielibyśmy świętować na dwa sposoby.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa