Branding

Szanowni Państwo

Miło mi, że mogę przekazać Państwu do wykorzystania opracowane dla naszej Izby logo, prace graficzne i materiały biurowe mające służyć nie tylko samorządowi ale również (a może przede wszystkim) radcom prawnym naszej Izby, w szczególności tym z Państwa, którzy w swojej pracy nie posługują się kreacjami graficznymi kancelarii lub innych firm. Udostępniamy Państwu na stronie internetowej OIRP gotowe materiały, takie jak: papier firmowy, podkłady graficzne pod wydruk wizytówek i teczek biurowych, szablon prezentacji oraz logo wraz z księgą znaku - do innych kompozycji, według własnego pomysłu. Z udostępnionych prac mogą korzystać wszyscy radcowie prawni OIRP w Krakowie.

Pliki udostępniamy w formacie pdf i w wersji edytowalnej. Każdy z materiałów nadaje się do wykorzystania po wprowadzeniu danych radcy prawnego, nazwy kancelarii lub danych adresowych, bez konieczności użycia programu do prac graficznych. Szablon papieru firmowego i prezentacji można wykorzystywać w programach typu Office, a podkłady pod wizytówki i teczki należy przekazać wybranej drukarni lub punktowi poligraficznemu - do wykonania wydruków.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane ze sposobem korzystania z materiałów oraz udostępnionych na stronie internetowej plików proszę kierować na adres brand@oirp.krakow.pl 

Wicedziekan ds. wykonywania zawodu

dr Michał Krok

 

Pobierz załączniki

KSIĘGA ZNAKU
OIRP_PREZENTACJA.pptx
oirp_teczka_radca_v2.pdf
oirp_wizytowka_90x50_racda_prawny.pdf
PAPIER_FIRMOWY_WZOR.docx
PAPIER_FIRMOWY_WZOR.pdf
Logo, papier firmowy i inne materiały do wykorzystania. Identyfikacja wizualna OIRP w Krakowie
12.12.2017

Logo, papier firmowy i inne materiały do wykorzystania. Identyfikacja wizualna OIRP w Krakowie

Przydatne linki