Szkolenie „Mediacja jako sposób rozwiązywania konfliktów” - 28.01.2022 online

03.01.2022

Informujemy o trwających zapisach na szkolenie „Mediacja jako sposób rozwiązywania konfliktów” organizowane  przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy,  w formie on-line na platformie zoom.

Cel szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego kto chciałby dowiedzieć się więcej alternatywnych metodach rozwiązywania sporów, w tym o polubownym rozwiązywaniu konfliktów w drodze mediacji. Konflikty ze względu na swoją specyfikę i dynamikę dotykają wszystkich w różnych dziedzinach życia a ich rozwiązywanie nie musi niszczyć relacji, zrywać współpracy i kończyć się w sądzie.

SZKOLENIE PODSTAWOWE

W ramach szkolenia w wariancie podstawowym uczestnicy dowiedzą się i poznają:

• prawne aspekty mediacji ,w tym mediacji transgranicznych: przepisy regulujące mediacje w różnych krajach, informacje jak trafić do mediacji i jak zawrzeć ważną ugodę.
  • pojęcie konfliktu, główne przyczyny jego powstawania oraz kierunki jego rozwiązywania.
  • podstawowe narzędzia efektywnej komunikacyjne niezbędne w mediacji.
  • sposoby na zarządzanie emocjami i podejście do emocji własnych i innych.
  • niezbędne informacji dotyczące podstawowych technik negocjacyjnych.

Termin szkolenia: szkolenie podstawowe – 28 styczeń 2022r. piątek od godz. 09.00- 15.00, 6 godzin zegarowych

Koszt: 600 zł. brutto, zgłoszenia należy składać emailem na adres bpodraska@op.pl do dnia 24.01.2022 r. na szkolenie podstawowe

Uwaga: cena 500 zł. w przypadku zgłoszenia do dnia 13 stycznia 2022r.