Konkurs Ministerstwa na organizację Centrum Arbitrażu i Mediacji

17.11.2017

Szanowni Państwo, w związku z zamiarem złożenia przez OIRP w Krakowie wniosku o udział w konkursie Ministerstwa Sprawiedliwości, którego celem jest wyłonienie do dofinansowania projektu przewidującego utworzenie oraz funkcjonowanie  na terenie województwa małopolskiego - Centrum Arbitrażu i Mediacji (CAM) w ramach ogólnopolskiej sieci Centrów Arbitrażu i Mediacji, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie zaprasza do zgłaszania osób zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu.

Konieczne jest pozyskanie mediatorów z doświadczeniem w prowadzeniu postępowań mediacyjnych oraz prowadzeniu szkoleń z tego zakresu (w zakresie doświadczenia trenerskiego: wymagane jest posiadanie 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu mediacji gospodarczych i posiadanie 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu mediacji w sprawach gospodarczych).

Mediacje w ramach CAM mogą być prowadzone przez mediatorów posiadających doświadczenie polegające na przeprowadzeniu min. 10 mediacji w sprawach gospodarczych rocznie przez okres ostatnich 5 lat. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o przesyłanie na mój adres informacji zawierających Państwa dane:

Imię, nazwisko, adres e-mail, nr tel., opis doświadczenia (od ilu lat prowadzicie Państwo mediacje, ilość mediacji, od ilu lat prowadzicie szkolenia, ilość godzin szkoleń).

Tomasz Job

Dyrektor Centrum Mediacji przy OIRP w Krakowie