Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Forum Dyskusyjne:  „Miejsce i przyszłość mediacji w postępowaniu sądowoadministracyjnym” - Kraków 26.09.2018

Forum Dyskusyjne: „Miejsce i przyszłość mediacji w postępowaniu sądowoadministracyjnym” - Kraków 26.09.2018

 

 Szanowni Państwo,

Sekcja Mediacji Administracyjnej Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie organizuje w dniu 26 września 2018 r. w siedzibie WSA w Krakowie – Forum Dyskusyjne: „Miejsce i przyszłość mediacji w postępowaniu sądowoadministracyjnym”.

W trakcie konferencji sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie, pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego jak i mediatorzy – radcowie prawni przedstawią swoje stanowisko na temat mediacji w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym. Będzie także czas na dyskusję: co jest przeszkodą w stosowaniu mediacji i jakie działania należy podjąć, aby mediacja zaistniała w postępowaniu sądowoadministracyjnym.

Forum Dyskusyjne jest kontynuacją działań promujących mediację administracyjną rozpoczętych w dniu 11 czerwca 2018 roku, a przyjętym za Pierwszy Dzień Mediacji Administracyjnej w Polsce. Głównym wydarzeniem tego dnia była konferencja pt. „Miejsce i przyszłość mediacji w postępowaniu sądowoadministracyjnym”, która odbyła się w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Serdecznie zapraszamy.

Zainteresowanych udziałem proszę o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: radcaprawny@kancelaria-mromanowska.pl, w terminie do 20 września 2018 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam,

Magdalena Romanowska

radca prawny - mediator

 

Pliki do pobrania

Agenda Forum Dyskusyjnego - WSA Kraków, wrzesień 2018.pdf 122.1 KB pdf
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa