Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Jubileusz 35-lecia Samorządu Radców Prawnych

Jubileusz 35-lecia Samorządu Radców Prawnych

 

 

35leciejpg2.jpg 

 

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

zaprasza na

uroczyste obchody Jubileuszu 35-lecia samorządu radców prawnych

w dniu 11 czerwca 2017 roku o godz. 13.30

w Kinie Kijów w Krakowie
(Aleja Zygmunta Krasińskiego 34)

 

W ramach obchodów Jubileuszu przewidziano, poza częścią oficjalną uroczystości, widowisko multimedialne „Upiór w Operetce” w wykonaniu Filharmonii Futura, a także poczęstunek.

Uroczystości poprzedzi Msza Święta w intencji radców prawnych i aplikantów radcowskich, która zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele p.w. Św. Anny w Krakowie.

Mam nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością, bo będzie to doskonała okazja do integracji środowiska radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Prosimy o zgłaszanie do dnia 2 czerwca 2017 r. chęci uczestnictwa w uroczystości elektronicznie na adres e-mail: Jubileusz@oirp.krakow.pl albo na nr tel. 12 410 82 60 wew. 10.

Ilość miejsc jest ograniczona - decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informuję, że w tym roku nie będą wysyłane zaproszenia.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie informacja wysłana drogą elektroniczną na adres mailowy radcy prawnego/aplikanta, który zgłosił uczestnictwo w spotkaniu lub powiadomienie telefoniczne (w przypadku osób, które nie wskazały n/Izbie adresów mailowych).

Przy wejściu na uroczystość imię i nazwisko zaproszonego gościa będzie weryfikowane z listą osób, którym potwierdzono przyjęcie zgłoszenia.

 

Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania.

Dziekan Rady OIRP w Krakowie
Dr Marcin Sala - Szczypiński

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Jubileusz 35-lecia Samorządu Radców Prawnych OIRP w Krakowie


Miło nam poinformować, że TVP3 Kraków oraz Radio Kraków objęły patronatem medialnym obchody Jubileuszu Samorządu Radców Prawnych OIRP w Krakowie.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa