Warsztaty dla kandydatek na arbitrów „Do’s and Dont’s in Arbitration”

13.07.2010

OIRP w Krakowie wspólnie z Sądem Arbitrażowym przy PKPP Lewiatan organizuje w poniedziałek,  27 września 2010 r. od godziny 8 do 17 w siedzibie OIRP w Krakowie warsztaty  dla kandydatek na arbitrów  „Do’s and Dont’s in Arbitration”.

Szkolenie będzie prowadzone przez Mireze Philippe, special counsel przy Sądzie Arbitrażowym Międzynarodowej Izby Handlowej, współprzewodniczącą organizacji ArbitralWomen oraz  przez Koordynator Projektu dr Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz , arbitra i wiceprezesa Sądu Arbitrażowego Lewiatan.
Warsztaty obejmą przekrojowo problematykę prowadzenia postępowania arbitrażowego: od aspektów dotyczących ważności zapisu na sąd polubowny poprzez  prowadzenie rozprawy, aż do sporządzenia wyroku sądu. Szczegółowy program znajduje się w załączniku do niniejszego ogłoszenia.
W warsztatach mogą wziąć udział Panie, zainteresowane problematyką arbitrażową, posiadające co najmniej 5–letni staż zawodowy jako radca prawny oraz pewne doświadczenia w postępowaniu arbitrażowym zarówno jako pełnomocnik, jak i arbiter.

Ze względu na interaktywny  charakter  oraz osobę Prowadzącej szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim, w związku z czym konieczna jest biegła znajomość tego języka, choć formalne potwierdzenie jego znajomości nie jest wymagane.

W warsztatach może wziąć udział nie więcej niż 15 uczestniczek.

Warsztaty są prowadzone w ramach Projektu „ Promocja polubownych metod rozwiązywania konfliktów gospodarczych”, realizowanego przez Sąd Arbitrażowy Lewiatan, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w warsztatach jest dla uczestniczek nieodpłatny.
Każda z uczestniczek otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Zgłaszanie uczestnictwa: rejestracja na stronie www.sadarbitrazowy.org.pl

Magdalena Mac – Szponder
Radca prawny
Przewodnicząca