Ten serwis używa plików cookies. Zobacz szczegóły.
Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na używanie cookie.
Struktura OIRP
Prezydium OIRP w Krakowie
Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan
Dyżur: wtorek 15:00-17:00
Michał Krok
Wicedziekan ds. wykonywania zawodu
Dyżur: wtorek 14.00-17.00
Andrzej Kadzik
Wicedziekan ds. aplikacji
Dyżur: czwartek 14.00-17.00
Karolina Kolary
Wicedziekan ds. promocji, integracji i współpracy zagranicznej
Dyżur: wtorek 15.00-18.00
Piotr Lato
Skarbnik
Dyżur: czwartek 12.30-15.30
Ewa Bielecka
Sekretarz
Dyżur: poniedziałek 15.00-18.00
Alicja Juszczyk
Członek Prezydium
Dyżur: czwartek 13:00-16:00
Michał Araszkiewicz
Członek Prezydium
Dyżur: wtorek 15.00-18.00
Rada OIRP w Krakowie
Marcin Sala-Szczypiński
Członek Rady
Bogusław Adamczyk
Członek Rady
Michał Araszkiewicz
Członek Rady
Ewa Bielecka
Członek Rady
Krzysztof Buczek
Członek Rady
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Członek Rady
Anna Jasielska-Papierkowska
Członek Rady
Katarzyna Jasińska
Członek Rady
Alicja Juszczyk
Członek Rady
Andrzej Kadzik
Członek Rady
Karolina Kolary
Członek Rady
Tomasz Korpusiński
Członek Rady
Grzegorz Kuczek
Członek Rady
Magdalena Mac-Szponder
Członek Rady
Michalina Nowokuńska
Członek Rady
Karolina Radosz
Członek Rady
Magdalena Romanowska
Członek Rady
Krzysztof Roszczynialski
Członek Rady
Joanna Żurek-Krupka
Członek Rady
Monika Skowrońska
Członek Rady
Okręgowa Komisja Rewizyjna
Marta Rogóż
Przewodnicząca
Członkowie
Łukasz Barut
Członek komisji
Aneta Gawlak
Członek komisji
Urszula Kućmierczyk
Członek komisji
Małgorzata Szczepańska-Chwała
Członek komisji
Rzecznik Dyscyplinarny
Członkowie
Paweł Dębowski
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Agnieszka Dudzik
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Joanna Górak
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Bożena Gutt-Mostowy
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Katarzyna Karaś-Batko
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Małgorzata Kozłowska-Kłęk
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Małgorzata Mastalerz
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Tomasz Mazurczak
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Katarzyna Okońska
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Agata Pinkas
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Paweł Szwedziński
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Alina Waszęda
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
Wiesław Chwała
Przewodniczący
Członkowie
Urszula Layer
Zastępca Przewodniczącego
Ewa Pasińska
Zastępca Przewodniczącego
Klaudia Basta
Członek Sądu
Ryszard Brzostowski
Członek Sądu
Bogdan Cymbor
Członek Sądu
Tomasz Dyrdycki-Borowy
Członek Sądu
Aleksandra Jach
Członek Sądu
Agnieszka Kiebała
Członek Sądu
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Członek Sądu
Dariusz Ornatowski
Członek Sądu
Iwona Pater-Surowiak
Członek Sądu
Aleksandra Pietrzak
Członek Sądu
Danuta Rebeta
Członek Sądu
Alicja Rosiek
Członek Sądu
Michał Rusinek
Członek Sądu
Justyna Smółka
Członek Sądu
Szymon Stańko
Członek Sądu
Łukasz Strutyński
Członek Sądu
Marek Szarzyński
Członek Sądu
Magdalena Szepczyńska-Bielawska
Członek Sądu
Małgorzata Trela
Członek Sądu
Okręgowy Zespół Wizytatorów
Monika Skowrońska
Przewodnicząca
Członkowie
Monika Rusek-Bal
Zastępca Przewodniczącego
Krzysztof Buczek
Członek Zespołu
Bartosz Góra
Członek Zespołu
Maciej Hulist
Członek Zespołu
Justyna Lokajewska
Członek Zespołu
Monika Machlowska
Członek Zespołu
Renata Maciuszek
Członek Zespołu
Joanna Szanser
Członek Zespołu
Małgorzata Szczepara
Członek Zespołu
Komisja d/s aplikacji
Andrzej Kadzik
Koordynator
Członkowie
Michał Araszkiewicz
Członek komisji
Jacek Kołacz
Członek komisji
Tomasz Korpusiński
Członek komisji
Komisja d/s wykonywania zawodu i etyki
Krzysztof Buczek
Przewodniczący
Członkowie
Maciej Hulist
Członek komisji
Katarzyna Jasińska
Członek komisji
Monika Machlowska
Członek komisji
Monika Skowrońska
Członek komisji
Joanna Szanser
Członek komisji
Komisja d/s szkoleń
Magdalena Mac-Szponder
Przewodnicząca
Członkowie
Michał Araszkiewicz
Członek komisji
Klaudia Basta
Członek komisji
Maciej Gondek
Członek komisji
Andrzej Kadzik
Członek komisji
Grzegorz Kuczek
Członek komisji
Karolina Radosz
Członek komisji
Komisja d/s promocji, integracji i współpracy zagranicznej
Karolina Radosz
Przewodnicząca
Członkowie
Joanna Bogdanowicz
Członek komisji
Jarosław Bułka
Członek komisji
Justyna Dębska-Szuszkiewicz
Członek komisji
Magdalena Frańczuk
Członek komisji
Anna Jasielska-Papierkowska
Członek komisji
Andrzej Kusch
Członek komisji
Justyna Pyrich
Członek komisji
Paulina Šperková
Członek komisji
Ewelina Szybowska
Członek komisji
Marzena Tyl
Członek komisji
Tomasz Wolicki
Członek komisji
Komisja d/s wsparcia samorządowego
Joanna Żurek-Krupka
Przewodnicząca
Członkowie
Grażyna Bińko
Członek komisji
Jadwiga Klimaszewska
Członek komisji
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Członek komisji
Małgorzata Łopatko
Członek komisji
Komisja d/s regulaminowych i wpisów
Bogusław Adamczyk
Przewodniczący
Członkowie
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Członek komisji
Olgierd Januszek
Członek komisji
Katarzyna Jasińska
Członek komisji
Tomasz Job
Członek komisji
Tomasz Korpusiński
Członek komisji
Piotr Kozioł
Członek komisji
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Członek komisji
Leszek Witkowski
Członek komisji
Krystyna Wolak
Członek komisji
Bożena Wyszyńska
Członek komisji
Komisja d/s nowych technologii
Anna Jasielska-Papierkowska
Przewodnicząca
Członkowie
Roman Bieda
Członek komisji
Grzegorz Kuczek
Członek komisji
Marzena Tyl
Członek komisji
Michał Burek
Członek komisji
Rzecznik Funduszu Seniora
Danuta Rebeta
Rzecznik Funduszu Seniora
Dyżur: czwartek 11:00 - 13:00
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego
Przedstawiciele
Paweł Dębowski
Przedstawiciel Samorządu
Marcin Dyczek
Przedstawiciel Samorządu
Jacek Gajlikowski
Przedstawiciel Samorządu
Halszka Kurleto
Przedstawiciel Samorządu
Małgorzata Kurleto
Przedstawiciel Samorządu
Jarosław Pierzak
Przedstawiciel Samorządu
Bogusław Przywora
Przedstawiciel Samorządu
Wiesław Serafin
Przedstawiciel Samorządu
Zbigniew Stańczyk
Przedstawiciel Samorządu
Anna Stokłosa
Przedstawiciel Samorządu
Joanna Szanser
Przedstawiciel Samorządu
Joanna Żurek-Krupka
Przedstawiciel Samorządu
Delegaci na XII Krajowy Zjazd Radców Prawnych
Delegaci
Bogusław Adamczyk
Michał Araszkiewicz
Ewa Bielecka
Krzysztof Buczek
Wiesław Chwała
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Aleksandra Jach
Anna Jasielska-Papierkowska
Katarzyna Jasińska
Tomasz Job
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Karolina Kolary
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Tomasz Korpusiński
Michał Krok
Zofia Krok
Grzegorz Kuczek
Piotr Lato
Urszula Layer
Michalina Nowokuńska
Karolina Radosz
Danuta Rebeta
Marcin Sala-Szczypiński
Monika Skowrońska
Marzena Tyl
Joanna Żurek-Krupka
Alicja Juszczyk
Członek Krajowej Rady Radców Prawnych
Przydatne linki
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych"
Krajowa Izba Radców Prawnych
Radca Prawny - Dwumiesięcznik
Biuletyn Informacyjny KRRP