W dniu 29 listopada 2019 r. w Piwnicy pod Baranami odbyło się trzecie muzyczne spotkanie radców prawnych i aplikantów „Radca śpiewać może”. Dobór repertuaru podporządkowany był tematowi przewodniemu tegorocznego spotkania – „Krakowscy radcowie – krakowskim artystom”. Z ogromną radością, zarówno organizatorzy jak i uczestnicy poprzednich edycji, przyjęli fakt, że we wspólnym muzykowaniu zdecydowały się wziąć nowe osoby. Do udziału zgłosili się nie tylko krakowscy radcowie prawni i aplikanci, ale również nasi Koledzy i Koleżanki z Białegostoku i Rzeszowa – tym samym tegoroczne radcowskie muzykowanie osiągnęło wymiar ponadizbowy.
Skład osobowy Wykonawców przedstawiał się następująco (w kolejności występowania na scenie):
r.pr. Agnieszka Frasik – przy akompaniamencie Karoliny Kołodziejczyk, uczennicy V klasy Zespołu Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
.jpg)
r.pr. Joanna Misztal
_m.jpg)
Chór z Rzeszowa w składzie: r.pr. Katarzyna Pasek, r.pr. Agnieszka Chrostowska – Bawoł i apl. radc. Iwona Kurzydło
_m.jpg)
r.pr. Monika Klimiuk-Głuchowska (OIRP Białystok)
_m.jpg)
apl. radc. Anna Buda
_m.jpg)
Chór z Białegostoku w składzie: r.pr. Tomasz Jamiołkowski, r.pr. Paweł Mścichowski, r.pr. Łukasz Kołos, r.pr. Janusz Trochimiak,
_m.jpg)
r.pr. Alicja Tanew
Zespół Standby Blue z Tarnowa w składzie:
_m.jpg)
r. pr. Grzegorz Kuczek
_m.jpg)
Jakub Wach
_m.jpg)
r. pr. Wiesław Hudyma
_m.jpg)
r. pr. Mateusz Mądel
_m.jpg)
Krzysztof Potok
***
_m.jpg)
r.pr. Karolina Radosz, r.pr. Tomasz Dyrdycki-Borowy
_m.jpg)
r.pr. Karolina Kolary, r.pr. Mateusz Mądel,
_m.jpg)
r.pr. Krzysztof Michoń
_m.jpg)
r.pr. Małgorzata Wojtoń
_m.jpg)
r.pr. Agnieszka Lisak
_m.jpg)
r.pr. Wojciech Ulanowski
_m.jpg)
r.pr. Zbigniew Sięka
Wykonawcy, jak co roku, mogli liczyć na wspaniałą publiczność, która włączała się do śpiewu współtworząc niepowtarzalną atmosferę koncertu. Na widowni zasiedli również członkowie Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych, a w piosence finałowej (oczywiście "Niebieskie żaboty to my"!) Prezesi oraz Dziekani z Białegostoku i Rzeszowa, zaproszeni przez Dziekana dra Marcina Sala-Szczypińskiego, wystąpili nawet na scenie.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Jednocześnie już dzisiaj zachęcamy do zasilenia składu Wykonawców w przyszłorocznym koncercie!
Do zobaczenia za rok!
Zapraszamy obejrzenia do galerii zdjęć - fot. Bartek Dziedzic
Wkrótce udostępniony zostanie również materiał video z koncertu.
ARTYKUŁ ARCHIWALNY
Spotkanie w Piwnicy pod Baranami czyli „Radca śpiewać może” - 29.11.2019