Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Logo, papier firmowy i inne materiały do wykorzystania. Identyfikacja wizualna OIRP w Krakowie

Logo, papier firmowy i inne materiały do wykorzystania. Identyfikacja wizualna OIRP w Krakowie

 

Szanowni Państwo

Miło mi, że mogę przekazać Państwu do wykorzystania opracowane dla naszej Izby logo, prace graficzne i materiały biurowe mające służyć nie tylko samorządowi ale również (a może przede wszystkim) radcom prawnym naszej Izby, w szczególności tym z Państwa, którzy w swojej pracy nie posługują się kreacjami graficznymi kancelarii lub innych firm. Udostępniamy Państwu na stronie internetowej OIRP gotowe materiały, takie jak: papier firmowy, podkłady graficzne pod wydruk wizytówek i teczek biurowych, szablon prezentacji oraz logo wraz z księgą znaku - do innych kompozycji, według własnego pomysłu. Z udostępnionych prac mogą korzystać wszyscy radcowie prawni OIRP w Krakowie.

Pliki udostępniamy w formacie pdf i w wersji edytowalnej. Każdy z materiałów nadaje się do wykorzystania po wprowadzeniu danych radcy prawnego, nazwy kancelarii lub danych adresowych, bez konieczności użycia programu do prac graficznych. Szablon papieru firmowego i prezentacji można wykorzystywać w programach typu Office, a podkłady pod wizytówki i teczki należy przekazać wybranej drukarni lub punktowi poligraficznemu - do wykonania wydruków.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane ze sposobem korzystania z materiałów oraz udostępnionych na stronie internetowej plików proszę kierować na adres brand@oirp.krakow.pl .

 

Wicedziekan ds. wykonywania zawodu

Dr Michał Krok

Pliki do pobrania

OIRP_PREZENTACJA.pptx 130.3 KB pptx
oirp_teczka_radca_v2.pdf 48.7 KB pdf
oirp_wizytowka_90x50_racda_prawny.pdf 864.0 KB pdf
PAPIER_FIRMOWY_WZOR.docx 39.1 KB docx
PAPIER_FIRMOWY_WZOR.pdf 198.5 KB pdf
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa