Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ślubowanie radców prawnych po egzamnie radcowskim 2021, 16.09.2021r.

Ślubowanie radców prawnych po egzamnie radcowskim 2021, 16.09.2021r.

 
Szanowni Państwo,
 
Ślubowanie radców prawnych zaplanowane jest na 16 września 2021 r. w godzinach popołudniowych w Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Kraków.
 
O szczegółach - zwłaszcza o ewentualnym podziale na grupy i dokładnych godzinach ślubowania - będziemy informować bliżej ustalonego terminu - stosownie do obowiązujących ograniczeń sanitarnych.
 
Z poważaniem,
dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan Rady OIRP w Krakowie

 

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ślubowanie radców prawnych - 16.09.2021r.


Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie uprzejmie zaprasza na Uroczystość Ślubowania Radców Prawnych, która odbędzie się dnia 16 września 2021 roku (czwartek), o godz. 16:00, w Auditorium Maximum w Krakowie, ul. Krupnicza 33.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wpis na listę radców prawnych po zdanym egzaminie radcowskim w 2021 roku i po ukończonej aplikacji


Osoby, które ukończyły aplikację radcowską i zdały w 2021 r. egzamin radcowski oraz zamierzają uzyskać wpis na listę radców prawnych na posiedzeniu Rady OIRP w Krakowie  w dniu 22 lipca 2021 r. proszone są o złożenie wniosku o wpis na listę radców prawnych  po  odebraniu uchwały o uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu radcowskiego nie później jednak niż do dnia 16 lipca 2021 roku (włącznie z drogą pocztową).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wpis na listę radców prawnych po zdanym egzaminie radcowskim w 2021 r., do którego przystąpiono na podst. art. 25 ust. 2


Osoby, które zdały w 2021 r. egzamin radcowski oraz zamierzają uzyskać wpis na listę radców prawnych na posiedzeniu Rady OIRP w Krakowie w dniu 22 lipca 2021 r. proszone są o złożenie wniosku o wpis na listę radców prawnych po odebraniu uchwały o uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu radcowskiego nie później jednak niż do dnia 16 lipca 2021 roku.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa