Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Gratulacje za pozytywny wynik z egzaminu !

Gratulacje za pozytywny wynik z egzaminu !

 

GRATULACJE !!!

W imieniu własnym, Prezydium oraz Rady OIRP w Krakowie składamy serdeczne gratulacje wszystkim, którzy osiągnęli pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego.

Cieszymy się razem z Wami tym wielkim sukcesem, który w przeważającej mierze jest zwieńczeniem trzyletniego trudu zdobywania wiedzy i doświadczenia w ramach aplikacji radcowskiej, prowadzonej przez naszą izbę.

Wyrażamy jednocześnie satysfakcję z faktu, iż aplikacja radcowska po raz kolejny okazała się być bezkonkurencyjnie lepszą ścieżką przygotowania do wykonywania zawodu radcy prawnego oraz do samego egzaminu zawodowego, niż ścieżki pozaaplikacyjne, a także z rosnącego wskaźnika zdawalności egzaminu zawodowego przez naszych Aplikantów.

Z najlepszymi życzeniami na dalszą przyszłość,

dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Andrzej Kadzik
Wicedziekan ds. Aplikacji
Rady OIRP w Krakowie

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa