Szkolenie: Specustawa i nie tylko. Trudne pytania i aktualne problemy w punktach pomocy prawnej - 24.03.2022

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na szkolenie: Specustawa i nie tylko. Trudne pytania i aktualne problemy w punktach pomocy prawnej.

Na szkoleniu zostanie omówiona problematyka związana ze statusem osób niepodlegających tzw. specustawie, a także złożone, mniej oczywiste zagadnienia, z jakimi stykają się osoby dyżurujące w punktach pomocy prawnej.

Zapraszamy również do zgłaszania nurtujących Państwa pytań, związanych z tematyką pomocy prawnej dla obywateli Ukrainy. Pytania można zgłaszać na adres: pytanianaszkolenia@oirp.krakow.pl do dnia 24 marca, do godziny 9.00.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 24 marca 2022 r., o godzinie 19.00, w formule online. Poprowadzą je dla Państwa r.pr. Anna Strama i dr Katarzyna Przybysławska.

Link do szkolenia zostanie przesłany newsletterem.

Do zobaczenia!

Artykuły powiązane

Szkolenie: Specustawa i nie tylko. Trudne pytania i aktualne problemy w punktach pomocy prawnej - link rejestracyjny
23.03.2022