Szkolenie: „Podstawy cyfryzacji pracy w kancelarii ” - 12.04.2022

Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie:

„Podstawy cyfryzacji pracy w kancelarii ”

Szkolenie odbędzie się dnia: 12  kwietnia 2022 roku, godz. 17:00 – 20:00

Prowadzący: PATRYK CIURAK

Nauczyciel akademicki, autor i kierownik projektów, głównie z pogranicza prawa i IT. Posiada certyfikaty PSM I, PSPO I i SPS. W pracy naukowej interesuje się empiryczną analizą zmian w prawie i zastosowaniem metod statystycznych do opisu zjawisk w nim zachodzących. Bada relacje między prawem a kodem komputerowym oraz kierunki, w których powinna ewoluować legislacja.Przez wiele lat pracownik Redakcji Publikacji Elektronicznych Wolters Kluwer Polska, gdzie brał udział m.in. w rozwoju Systemu Informacji Prawnej LEX. Uczestnik dwóch pierwszych edycji Global Legal Hackathon Warszawa. Członek zespołu, który zajął II miejsce w Konkursie na prawniczego chatbota Fundacji LegalTech Polska. Zafascynowany nowymi technologiami, ze szczególnym uwzględnieniem LegalTech. Pasjonat literatury science-fiction.

W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in. :

• uporządkowanie przebiegu pracy w kancelarii,
  • wspólna praca nad dokumentem,
  • zarządzanie wiedzą i legal research,
  • rejestracja czasu pracy,
  • bezpieczeństwo danych,
  • monitorowanie skuteczności wdrożenia,

Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Szkolenie będzie nagrywane.

Zachęcamy do udziału !