Szkolenie: "Krajowy Rejestr Zadłużonych – informatyzacja postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych" - 1.02.2022

Informujemy,

że w dniu 1 lutego 2022 r. (wtorek) w godz. 17:00 do godz. 19:00

odbędzie się szkolenie pt.:

Krajowy Rejestr Zadłużonych – informatyzacja postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych

oraz pierwsze spotkanie

Koła radców prawnych zainteresowanych tematyką prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

Szkolenie poprowadzą radca prawny Wojciech Młocek oraz doradca restrukturyzacyjny Bartosz Magnowski

Program szkolenia:

1. Zmiana stanu prawnego od 1 grudnia 2021 r. - ustawa o Krajowym Rejestrze Zadłużonych i zmiany w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym
  2. Krajowy Rejestr Zadłużonych – zagadnienia praktyczne:

a) informacje ujawniane w rejestrze,

b) obsługa Portalu Publicznego,

c) obsługa Portalu Użytkowników Zarejestrowanych,

d) składanie pism za pośrednictwem Portalu.

Wojciech Młocek – radca prawny, w swojej praktyce zajmuje się reprezentacją dłużników, nadzorców oraz syndyków w kilkudziesięciu postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Autor artykułów na temat prawa restrukturyzacyjnego oraz współautor komentarza do Tarcz Antykryzysowych. Prowadził liczne szkolenia dla przedsiębiorców oraz prawników na temat postępowań insolwencyjnych.

Bartosz Magnowski – doradca restrukturyzacyjny, adwokat - pełni funkcję nadzorcy układu, syndyka oraz pełnomocnika w postępowaniach restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych. Autor publikacji z zakresu prawa insolwencyjnego. Szkoli prawników i przedsiębiorców oraz popularyzuje wiedzę o rozwiązaniach prawnych dla podmiotów w sytuacjach kryzysowych.

Informujemy, że istnieje możliwość przesłania za pośrednictwem OIRP pytań do Wykładowcy w terminie do dnia 29 stycznia 2022 r.  Pytania należy nadsyłać na adres pytanianaszkolenia@oirp.krakow.pl

Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu 31.01.2022.

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za każdą godzinę lekcyjną szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że po zakończeniu szkolenia w siedzibie OIRP (sala wykładowa na I piętrze) odbędzie się spotkanie w trakcie którego zostanie powołane Koło radców prawnych zainteresowanych tematyką prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Z uwagi na ograniczenia covidowe liczba uczestników mogących wziąć udział w szkoleniu w formie stacjonarnej to 20 uczestników i są to miejsca przeznaczone dla osób, które po zakończeniu szkolenia będą brały udział w spotkaniu koła radców prawnych prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Osoby biorące udział w spotkaniu stacjonarnie zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego: zachowania odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami szkolenia oraz zakrywania ust i nosa.

Udział w szkoleniu w formie stacjonarnej oraz spotkaniu koła wymaga uprzedniego zgłoszenia na adres: pytanianaszkolenia@oirp.krakow.pl .

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!