Szkolenie "Komunikacja i promocja kancelarii prawnej w sieci" w dniach 4 października 2016 r. i 8 listopada 2016 r.

04.10.2016

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego Rady OIRP w Krakowie informuje:

w dniu 4 października  2016 r. (wtorek) od godz.17:00 do 20:00
oraz w dniu 8 listopada 2016 r. (wtorek) od godz. 17.00 do 20.00
w sali wykładowej na I piętrze budynku siedziby OIRP przy ul. Francesco Nullo 8/4 w Krakowie

odbędą się dwa szkolenia dotyczące zagadnień związanych z komunikacją i promocją kancelarii prawnej w sieci. Każde z dwu szkoleń dotyczyło będzie odrębnych (różnych) zagadnień, w skład których wejdą między innymi: narzędzia do komunikacji w sieci: strona WWW, email marketing i media społecznościowe, pozycjonowanie, AdWords i Facebook Ads, wady i zalety narzędzi e-marketingu usług prawniczych, a także prowadzenie bloga prawniczego i wykorzystanie bloga w promocji kancelarii.

Szkolenia poprowadzi Rafał Chmielewski –  CEO w web.lex, współtwórca ponad setki prawniczych strategii e-marketingowych, autor "Pamiętnika Adwokata" oraz bloga e-MarketingPrawniczy.pl.

Rafal Chmielewski.jpg

Kilka słów o celach szkolenia:

Komunikacja kancelarii prawnej dziś i jeszcze 5 lat temu, to dwie różne epoki. A od dobrej komunikacji zależy to, czy klient wróci do kancelarii, czy będzie kancelarię polecał dalej,
a nawet - jak będzie oceniał całą branżę. Od sposobu komunikacji zależy, czy w ogóle ktoś do kancelarii przyjdzie! Jak się poruszać w dzisiejszym technologicznym świecie oraz prawidłowo komunikować swoją prawniczą wiedzę i doświadczenie? O tym będzie można dowiedzieć się z dwóch szkoleń, podczas których omawiane będą różne aspekty komunikacji kancelarii w sieci - ze szczególnym uwzględnieniem bloga  prawniczego.

Uprzejmie prosimy Koleżanki i Kolegów do zgłaszania udziału w szkoleniach na adres skrzynki e-mailowej: komunikacja@oirp.krakow.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (w zgłoszeniu prosimy o podanie numeru wpisu na listę radców prawnych).

W razie rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu prosimy o niezwłoczną informację na podany wyżej adres e-mailowy, aby umożliwić osobom wpisanym na listę rezerwową możliwość wzięcia udziału w szkoleniu.

Uczestnicy szkolenia otrzymają  8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!

Rafal Chmielewski.jpg