Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie:

„Audyt zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO (warsztaty)”

Termin: Szkolenie odbędzie się dnia 13 maja 2021 o godz. 17:00

Prowadzący: Krzysztof Jankowski

Menedżer, prawnik, audytor, doświadczony inspektor ochrony danych osobowych, praktyk w zakresie zarządzenia bezpieczeństwem. Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem inspektorów ochrony danych i wdrażaniu RODO w grupach kapitałowych. Prowadził audyty zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami prawa w dużych organizacjach i grupach kapitałowych oraz analizy ryzyka ochrony danych. Absolwent studiów MBA prowadzonych przez Gdańską Fundację Kształcenia Managerów, praca dyplomowa: Metodyka pracy administratora bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwie sektora energetycznego. Absolwent studiów podyplomowych - Studium Managerskie prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową. Doświadczony trener i wykładowca w zakresie bezpieczeństwa IT oraz ochrony danych osobowych, w tym RODO (prowadzi szkolenia między innymi na zlecenie spółek grupy DXC.technology).

• W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in. :
  • Audyt vs. analiza ryzyka ODO,
  • Ścieżka audytu,
  • Metody pozyskiwania informacji audytowej,
  • Obszary organizacji zaangażowane w audyt,
  • Zakres przedmiotowy audytu,
  • Udział i rola Inspektora Ochrony Danych w audycie,
  • Metodyka sporządzania raportu audytowego.

Osoby zainteresowane uzyskaniem od prowadzącego odpowiedzi na szczególnie interesujące ich kwestie dotyczące przedmiotu szkolenia mają możliwość przesłania pytań do dnia 11 maja 2021 r. na adres mailowy: pytanianaszkolenia@oirp.krakow.pl.

Link do szkolenia zostanie wysłany we wtorek, 12 maja 2021 r.

Artykuły powiązane

Szkolenie: „Audyt zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO (warsztaty)” - 13.05.2021 - link rejestracyjny
12.05.2021