Szkolenie: "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego".

UWAGA! UWAGA! BĘDZIE SZKOLENIE!

Temat:

Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego.

Kiedy:

Szkolenie dla początkujących w dniach :

2 listopada 2020 roku, godz. 17:00

16 listopada 2020 roku, godz. 17:00

Szkolenie dla zaawansowanych w dniach:

9 listopada 2020 roku, godz. 17:00

23 listopada 2020 roku, godz. 17:00

Forma: online

Czas trwania: 2 godziny

Trwająca epidemia już teraz w istotny sposób wpłynęła na życie większości z nas. Próby powstrzymania zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa wymuszają reorganizację życia zawodowego, w tym m.in. poprzez wdrożenie pracy zdalnej. Jednym z narzędzi do tego rodzaju pracy, do którego większość z nas ma swobodny dostęp jest właśnie aplikacja Microsoft Teams, na której chociażby w większości odbywają się zdalne posiedzenia w sądach. W związku z tym oraz zintensyfikowaniem wykorzystania tej platformy komunikacyjnej w powszechnych kontaktach zawodowych Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie z pracy zdalnej w aplikacji Microsoft Teams. Dzięki niemu każdy uczestnik zdobędzie wiedzę m.in. jak zacząć pracować z tym narzędziem, jak zorganizować pracę zespołu z wykorzystaniem Teams, oraz jak efektywnie komunikować się dzięki niej. Program szkoleniowy został podzielony na dwie części, a tj. dla początkujących i dla zaawansowanych. Aby umożliwić jak najszerszy dostęp wszystkim zainteresowanym, webinarium odbędzie się dla każdej z części w dwóch terminach.

Szkolenie będzie również dostępne w późniejszym czasie w Extranecie do swobodnego odsłuchania.

Zapraszamy do udziału!

Artykuły powiązane

Zapisy wideo szkoleń z cyklu "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego"
14.12.2020

Szkolenie: "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego" - 23.11.2020r. - link
22.11.2020

Szkolenie: "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego" - 16.11.2020r. - link
16.11.2020

Szkolenie: "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego" - 9.11.2020r. - link
09.11.2020

Szkolenie: "Aplikacja Microsoft Teams w codziennej pracy radcy prawnego" - link.
02.11.2020