Prawo administracyjne. Postępowanie administracyjne. Zakopane, 10-12.12.2010r.

01.09.2010

W dniach 10 do 12 grudnia 2010 r. w Zakopanem odbędzie się szkolenie na temat: "Prawo administracyjne. Postępowanie administracyjne". Odpłatność 300,00 złotych plus koszty dojazdu. Zgłoszenia należy kierować do dnia 28 listopada 2010 r. bezpośrednio do Centrum Szkolenia KRRP w Warszawie.

Szkolenia regionalne Regionu 7 przeznaczone są przede wszystkim dla radców prawnych OIRP Kraków i OIRP Rzeszów, stąd gwarantowana liczba uczestników - dla naszej Izby przeznaczono 65 miejsc.
Decyduje kolejność zgłoszeń. W  ramach limitu Izby, pierwszeństwo mają radcowie prawni, którzy nie uzyskali jeszcze wymaganego limitu 30 pkt w trzyletnim cyklu szkoleniowym 2009 – 2011 r. Po upływie terminu zgłoszeń i pozostawaniu wolnych miejsc w szkoleniach tych mogą uczestniczyć radcowie, którzy uzyskali już obowiązująca liczbę punktów, a także radcowie prawni spoza danej Izby (do limitu), a nawet z innych Izb.