Komisja d/s promocji, integracji i współpracy zagranicznej zaprasza na szkolenia.

17.06.2021

Komisja d/s promocji, integracji i współpracy zagranicznej Rady OIRP w Krakowie informuje o najbliższych szkoleniach z zakresu tzw. umiejętności miękkich.

W dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) w godz. 17:30 do godz. 20:30

odbędzie się szkolenie pt.

SYTUACJE POTENCJALNIE KONFLIKTOWE W PRACY RADCY PRAWNEGO Z KLIENTEM

w dniu 14 lipca 2021 r. (środa) w godz. 17:30 do godz. 20:30

odbędzie się szkolenie pt.

ASERTYWNOŚĆ RADCY PRAWNEGO W KONTAKCIE Z TRUDNYM KLIENTEM

Szkolenia poprowadzi Pani Małgorzata Cużytek trener umiejętności społecznych z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany trener metodologii Extended DISC oraz Treningu Zastępowania Agresji (ART), coach, mediator. Ukończyła studia podyplomowe z Zarzadzania Zasobami Ludzkimi, Szkołę Trenerską „Akademia Mistrzów Treningu”, Szkołę Coachingu oraz studia doktoranckie (Instytut Psychologii UJ). Trenerka pisze o sobie: “Ważna jest dla mnie samoskuteczność, dlatego stawiam przede wszystkim na praktyczne działania „tu I teraz”. Mam umiejętność wyjaśniania złożonych zagadnień psychologicznych w prosty, przystępny i poparty realnymi przykładami sposób. Inspiruję i angażuję ludzi do dokonywania zmian w swoim codziennym funkcjonowaniu w kierunku poprawy efektywności i czerpania satysfakcji z własnego rozwoju.”

W programie:

1. SYTUACJE POTENCJALNIE KONFLIKTOWE W PRACY RADCY PRAWNEGO Z KLIENTEM (23.06.2021 r.)

• Typologia sytuacji trudnych we współpracy

• Zastrzeżenia, obiekcje, skargi – zderzenie oczekiwań z rzeczywistością jako źródła oporu.

• Różne oblicza konfliktu. Diagnoza źródła konfliktu wg. koncepcji T. Moora podczas długofalowej współpracy

• Style radzenia sobie z „konfliktowym” klientem

1. ASERTYWNOŚĆ RADCY PRAWNEGO W KONTAKCIE Z TRUDNYM KLIENTEM (14.07.2021 r.)

• Podstawowe założenia i prawa asertywne. Nieporozumienia związane z pojęciem asertywności i ich  konsekwencje

• Techniki asertywne jako odpowiedź na zachowania agresywne i manipulacyjne

• Deeskalacja zachowań z obszaru „roszczeniowości” i przekraczania granic

• Techniki udzielania konstruktywnych informacji zwrotnych

Szkolenie odbędzie się na platformie GetResponse i nie wymaga instalowania oprogramowania.

Rejestracja będzie możliwa w dniu szkolenia.

Link umożliwiający dostęp do szkolenia zostanie przesłany newsletterem w dniu szkolenia, będzie także dostępny na stronie internetowej OIRP Kraków po zalogowaniu (zakładka Działy > Dla radców > Szkolenia własne).

Instrukcja logowania:

1. Uczestnicy wchodzą w podany link celem rejestracji na szkolenie (mogą to zrobić w dniu szkolenia)

2. Zostawiają imię, nazwisko, adres e-mail (potrzebne do wygenerowania listy obecności).

3. Na podany adres e-mail otrzymują potwierdzenie rejestracji, w którym znajdzie się przycisk "dołącz teraz". Klikając zostaną przeniesieni do pokoju webinarowego.

Ważne: rekomendowane jest korzystanie z aktualnej przeglądarki Chrome. W przypadku korzystania z innych przeglądarek mogą wystąpić kłopoty techniczny z odbiorem, głosem itp.

Szkolenie będzie nagrywane.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych przy czym warunkiem naliczenia punktów jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru wpisu na listę radców prawnych a także adresu e-mail podczas logowania.

Artykuły powiązane

Szkolenie pt.  "Sytuacje potencjalnie konfliktowe w pracy radcy prawnego z klientem" - 23.06.2021 - link rejestracyjny
22.06.2021

Szkolenie pt. "Sytuacje potencjalnie konfliktowe w pracy radcy prawnego z klientem" - 23.06.2021 - link rejestracyjny