Bezpłatne szkolenia z zakresu europejskiego postępowania cywilnego

22.03.2010

W kwietniu br. w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu odbędą się 3 godzinne, bezpłatne szkolenia z zakresu europejskiego postępowania cywilnego. Będą to szkolenia praktyczne, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość wypełniania formularzy m.in. europejskiego nakazu zapłaty. Szkolenia poprowadzi Sędzia V Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego w Tarnowie, Pan Zbigniew Miczek.
Dla czynnego udziału w szkoleniu prosimy uczestników o  przyniesienie notebooków z możliwością dostępu do Internetu poprzez sieci operatorów telefonii komórkowej.
Szkolenia odbędą się:

w Krakowie
w dniu 20 kwietnia   2010 r.(wtorek)  od godziny  17.00 do 20.00 w sali Audytorium im. Prof. Wincentego Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy ul. Podchorążych 2

w Tarnowie
w dniu 17 kwietnia  2010 r. (sobota) od godziny  10.00 do 13.00 w budynku Enion S.A. w Tarnowie, ul. Lwowska 72-96 B

w Nowym Sączu
w dniu 24 kwietnia (sobota) od godziny 10.00 do 13.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 33

Europejski postępowanie procesowe