2-dniowe szkolenie wyjazdowe w Krynicy-Zdroju, 15-16.10.2010r.

15.09.2010

W dniach od 15 do 16 października br. w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju,ul.Leśna 15 odbędzie się szkolenie wyjazdowe z zakresu hipoteki po zmianach  wprowadzonych ustawą  z dnia 26 czerwca 2009 r.(Dz.U. Nr 131, poz.1075).

Szkolenie poprowadzi dr Helena Ciepła - Sędzia Sądu Najwyższego. Autorka i współautorka licznych komentarzy z zakresu prawa cywilnego i prawa rodzinnego .Prowadzi działalność dydaktyczną na Uniwersytecie Warszawskim i w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie. Szkoli także aplikantów w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Centrum Szkolenia Ustawicznego KRRP oraz Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi 200 zł i obejmuje zakwaterowanie oraz wyżywienie( śniadania, obiady i kolację).

Dla osób uczestniczących w wykładach bez zakwaterowania koszt szkolenia wynosi 60 zł za 1 dzień wykładów i obejmuje także obiad oraz napoje podczas wykładów oraz w przerwie „kawowej". UWAGA: miejsca bez zakwaterowania zostały już wyczerpane.

Termin zgłoszenia na szkolenie upłynie w dniu 6 października 2010 r. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo zamknięcia listy uczestników w momencie wyczerpania miejsc.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo uczestnictwa w szkoleniach mają radcowie prawni, którzy dotychczas nie wypełnili obowiązku doskonalenia zawodowego w obecnym cyklu szkoleń. Pozostali radcowie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach w ramach wolnych miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie pisemnie - na karcie zgłoszenia (poniżej w sekcji "Do pobrania").

Radcowie prawni, którzy nie wypełnili dotychczas obowiązku doskonalenia zawodowego, wraz ze zgłoszeniem winni uiścić opłatę za szkolenie.

Radców  prawnych, którzy uzyskali już 30 punktów szkoleniowych prosimy o niedokonywanie opłaty do czasu powiadomienia o zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu, co nastapi po 6 października br.

Zgłoszenie może zostać przesłane faxem: 12 410 84 01,  e-mailem : szkolenia@oirp.krakow.pl lub drogą pocztową.

Dokonanie wpłaty bez wcześniejszego zgłoszenia nie uprawnia do udziału w szkoleniu, jeśli limit miejsc zostanie wyczerpany.

Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczy. Na formularzu zgłoszenia należy wskazać również osobę, z którą uczestnik chciałby zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Wskazanie takiej osoby może także nastąpić w terminie późniejszym, lecz najdalej do dnia 6 października  br., w przeciwnym razie zakwaterowanie zostanie ustalone administracyjnie.

Udział w szkoleniu wezmą osoby, które regularnie opłacają składki członkowskie i w chwili zgłoszenia nie zalegają w opłatach. W przypadku zaległości w opłatach, zgłaszający uczestnictwo nie będą zakwalifikowani do udziału w szkoleniu, prosimy zatem o sprawdzenie rejestru opłat w Sekretariacie Izby (tel. 12 410 82 60 wew. 6) przed przesłaniem zgłoszenia.

Rezygnacja z udziału  w szkoleniu ( potwierdzona na piśmie) w sytuacji, gdy nie będzie chętnych osób na zwolnione miejsce, nie uprawnia do zwrotu wniesionej opłaty.

Za uczestnictwo w szkoleniu  zostanie przyznane 16 punktów szkoleniowych.

Karta zgłoszenia z noclegiem
Umowa developerska