V Konferencja „RODO w zakładzie pracy", on-line, 15 grudnia 2023 r.

15.12.2023 | Szkolenie

V Konferencja „RODO w zakładzie pracy -

Zakładowe źródła prawa pracy w przedmiocie przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych w ramach zakładowych postępowań wyjaśniających."

Kraków, 15 grudnia 2023 r.

Szanowni Państwo,

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy patronacie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, po raz kolejny zaprasza na konferencję poświęconą ochronie danych osobowych, tym razem - szczegółowym zagadnieniom z zakresu zakładowych źródeł prawa pracy i przetwarzania danych osobowych w postępowaniach takich jak postepowania antymobbingowe, dyscyplinarne czy procedury związane z aktywnością związków zawodowych i komisji socjalnych. Konferencja odbędzie się w dniu 15 grudnia 2023 roku w trybie zdalnym.

Udział w konferencji łączy się z przyznaniem punktów z zakresu obowiązku doskonalenia zawodowego.

Więcej informacji i możliwość rejestracji pod adresem: